SPF
Obrázek banneru

Co potřebujete vědět

CeraVe, vyvinutá ve spolupráci s dermatology, je značkou č. 1 mezi dermatology doporučovanými hydratačními přípravky. Ať už potřebujete výrobky pro citlivou, mastnou, aknózní, smíšenou nebo normální pleť, či zklidňující hydratační krém pro své dítě, máte specifické problémy s pletí jako je ekzém nebo lupénka, případně chcete jen hydratační sérum nebo krém proti stárnutí, CeraVe je tou správnou volbou.

Fakta o CeraVe

  • Výrobky CeraVe jsou založeny na vědeckých poznatcích z oblasti dermatologie a obsahují směs tří esenciálních ceramidů (ceramidy 1, 3 a 6-II), mastných kyselin a dalších lipidů, které pomáhají obnovit přirozenou kožní bariéru.
  • Naše revoluční technologie MultiVesicular Emulsion Technology (MVE) umožňuje mnoha našim výrobkům uvolňovat hydratační složky po dobu 24 hodin - pomáhá tak udržet pokožku hydratovanou po celý den.
  • Příznivá cena a dostupnost ve většině partnerských lékáren a dermatologem schválená péče o pleť CeraVe je dostupnou volbou pro ty, kteří chtějí vysoce kvalitní produkty bez lékařského předpisu.

V roce 2005 vyvinuli dermatologové společnosti CeraVe řadu produktů péče o pleť obohacenou o směs tří esenciálních ceramidů, které pomáhají obnovit přirozenou kožní bariéru. Dnes, stále zakořeněné ve vědeckých poznatcích dermatologie, zahrnují naše produkty péče o pleť více než 90 položek v osmi kategoriích, jako jsou čisticí a hydratační přípravky na obličej, čisticí a hydratační přípravky na tělo, pleťová séra, opalovací krémy a produkty péče o děti. Kromě toho se zavazujeme k neustálému vývoji bezpečných a účinných produktů péče o pleť, které jsou podloženy odbornými znalostmi dermatologů.

Dermatology schválená péče o pleť

Díky obsahu tří základních ceramidů, které pomáhají obnovit přirozenou kožní bariéru, a technologii kontinuálního uvolňování pro celodenní hydrataci nabízí CeraVe účinné dermatologické produkty péče o pleť pro všechny typy pleti. CeraVe je celosvětově hojně podporována organizacemi zabývajícími se péčí o pleť, včetně toho, že získala více ocenění Seal of AcceptanceTM od National Eczema Association než kterákoli jiná značka.

Message
Download Chrome