SPF

Příběh značky CeraVe začal v roce 2005 poté, co si odborníci všimli, že mnoho kožních onemocnění jako je akné, ekzémy, lupénka a suchá kůže, mělo jedno společné: narušenou kožní bariéru. Značka CeraVe, vyvinuta s dermatology, nabízí kompletní řadu produktů péče o pleť, která obsahuje tři esenciální ceramidy vylepšené o revoluční systémem postupného uvolňování, který pomáhá obnovit přirozenou ochrannou kožní bariéru.

Věda, která jde až pod kůži

Zrod CeraVe stojí za složením obsahujícím ceramidy s technologií MultiVesicular Emulsion Technology (MVE), které jsou identické pleti. Máme jedinečnou řadu produktů péče o pleť s unikátní směsí tří základních ceramidů a patentovanou technologií MVE, která postupně uvolňuje složení obohacené o ceramidy. MVE je podobná tvaru koule s řadou vrstev, které se pomalu rozpouštějí a uvolňují složky do vaší pleti. Přípravek působí i po nanesení a hydratuje vaši pleť po celý den již při jednom použití. Tento systém - spolu s naší jedinečnou kombinací ceramidů - pomáhá doplnit stávající ceramidy vaší pleti, zmírňuje její suchost tím, že snižuje ztrátu vlhkosti, zvyšuje hydrataci a pomáhá obnovit kožní bariéru.

Vyvinuto s dermatology

DERMATOLOGY DOPORUČOVANÁ PÉČE O PLEŤ

Ať už potřebujete výrobky pro citlivou, mastnou, aknózní, smíšenou nebo normální pleť, či potřebujete zklidňující hydratační krém pro své dítě, máte specifické problémy s pletí, jako je ekzém nebo lupénka, nebo chcete jen hydratační sérum nebo krém proti stárnutí, CeraVe je tou správnou volbou.

Message
Download Chrome