SPF
banner

FAKTA O SPOLEČNOSTI CERAVE

  • Naše produkty obsahují kombinaci tří základních ceramidů (ceramidy 1, 3 a 6-II), mastných kyselin a dalších lipidů, které se přirozeně nacházejí v kožní bariéře.
  • Technologie MultiVesicular Emulsion (MVE), která je součástí řady našich produktů, umožňuje uvolňovat hydratační složky po dobu 24 hodin.
  • Výrobky péče o pleť značky CeraVe schválené dermatology jsou dostupné u většiny velkých prodejců a představují dostupnou možnost pro všechny, kteří chtějí vysoce kvalitní výrobky bez nutnosti lékařského předpisu.

Vyvíjeno ve spolupráci s dermatology od samého začátku

Spolupráce s dermatology je nedílnou součástí historie společnosti CeraVe již od jejího založení. Naše cesta začala vizí vytvořit nový standard v péči o pleť na základě znalostí předních odborníků v této oblasti. Při vytváření našeho portfolia produktů byly zásadní poznatky dermatologů týkající se zdraví pleti a častých problémů s pletí, jako jsou ekzémy, akné nebo suchá pleť. Naše spolupráce se neomezuje na pouhé rady – je to hluboké, trvalé partnerství, díky němuž každý produkt značky CeraVe vychází z odborných znalostí a našeho neochvějného poslání pomáhat zdraví vaší pleti. Náš závazek spolupráce s dermatology však není jen historie. Je to slib, který obnovujeme s každým novým produktem.

Od začátku vyvíjeno s obsahem 3 základních ceramidů

Ceramidy představují základ péče o pleť značky CeraVe. Jejich zásadní role při udržování přirozené kožní bariéry je nám dobře známá, a proto do našich produktů přidáváme tři základní ceramidy již od samotného počátku značky. Tato trojice ceramidů – 1, 3 a 6-II – svým synergickým spojením hydratuje pleť a pomáhá vlhkost v pokožce udržet. Naše jedinečné složení vyvinuté ve spolupráci s dermatology tak pomáhá posilovat přirozenou ochrannou bariéru pleti proti agresivním vlivům okolního prostředí a zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Od začátku vyvíjeno s použitím technologie postupného uvolňování MVE

Zásadní inovací značky CeraVe je naše technologie MultiVesicular Emulsion (MVE), což je revoluční systém uvolňování funkčních složek, který v našich výrobcích používáme od prvních dnů. Technologie MVE byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology tak, aby se účinné látky našich přípravků obohacené o ceramidy uvolňovaly po delší dobu, což pleti zajišťuje dlouhodobou hydrataci a posílení její ochranné bariéry. Tento mechanismus postupného uvolňování zahrnutý v mnoha našich produktech umožňuje stálé a kontrolované vstřebávání složek a poskytuje pleti nepřetržitou hydrataci a ochranu po celý den. Použití této pokročilé technologie zdůrazňuje naše odhodlání vyvíjet taková řešení péče o pleť, která nabízí více než jen chvilkovou úlevu, ale naopak poskytují dlouhodobou péči o pleť, která je podložená vědou.

Message
Download Chrome