SPF
Niacinamid, známý také jako vitamín B3, hraje důležitou roli při zklidnění a obnově kožní bariéry. S ohledem na kožní bariéru byl poprvé studován v roce 1976 a od té doby se stal oblíbenou kosmetickou složkou při výrobě produktů péče o pleť proti akné, ekzémům, rosacee (růžovce) a při změnách barvy pleti.

Důležité informace o niacinamidu

  • Niacinamid pomáhá zklidnit pokožku a má také antioxidační účinky. Kromě toho se často používá v přípravcích vytvořených pro zlepšení vzhledu zbarvení pleti a dalších viditelných známek poškození vlivem životního prostředí.

  • Niacinamid se nachází v řadě přípravků péče o pleť, včetně čisticích přípravků, pleťových vod a krémů. Stačí jen výrobky používat dle návodu. Díky jemnému složení je niacinamid ideální složka do přípravků, které jsou vhodné pro citlivou pleť.

  • Všestrannost niacinamidu je jednou z jeho klíčových předností. Nejen, že je kompatibilní s dalšími složkami péče o pleť, ale je šetrný a obvykle dobře snášený - dokonce i těmi, kteří mají citlivou pleť, což znamená, že jej lze použít na mnoho typů pleti a při různých problémech, včetně suchosti, napjatosti a šupinatosti.​

  • Přípravky se zklidňujícím niacinamidem mohou být vhodné pro většinu typů pleti, včetně citlivé a aknózní. Niacinamid se v těle přirozeně nevytváří, pro získání jeho výhod si tedy musíte vybrat přípravky péče o pleť speciálně vyvinuté s obsahem niacinamidu.

Message
Download Chrome