SPF

Možná jste v poslední době zaslechli, že...

Michael Cera tvrdí, že značku CeraVe vytvořil on. Snad proto, že má pleť jemnou jako novorozeně, nebo kvůli podobnosti jmen. Možná je to tím, že podepisoval balení výrobků CeraVe a v rozhovorech lidi vyzýval, ať si zkusí dát dvě a dvě dohromady... Nebo je to jen součást naší nejnovější kampaně. Kdo ví?
Ať už je důvod jakýkoli, není tomu tak. „Cera“ v našem názvu odkazuje na 3 základní ceramidy. I když Michaelovi velmi fandíme, značku CeraVe nevyvinul on, ale dermatologové. A ve světě péče o pleť jsou právě dermatologové skutečnými celebritami.

Celý příběh

Podívejte se na naši reklamu promítanou na Super Bowlu a zjistíte, jak je to se značkou CeraVe doopravdy. 

Michael Cera...Ve?

Jak se tyto řeči o Michaelovi vůbec dostaly na svět? Stojí za tím jeho falešné kopie našich výrobků? To, s jakou grácií se umí chopit krému? Nebo snad jeho rozhovor s Bobbi? Kdo ví?

Cera vs. CeraVe

Tým CeraVe
Staňte se členem rodiny CeraVe a získejte vzorky zdarma, personalizované tipy pro péči o pleť a mnoho dalšího.
Hydratační krémy CeraVe jsou vyvinuty ve spolupráci s dermatology tak, aby dodávaly pokožce zdravý vzhled a chránily její ochrannou bariéru.

Kdo stojí za vývojem

Spolupráce s dermatology je nedílnou součástí historie společnosti CeraVe již od jejího založení. Naše cesta začala vizí vytvořit nový standard v péči o pleť na základě znalostí předních odborníků v této oblasti. Při vytváření našeho portfolia produktů byly zásadní poznatky dermatologů týkající se zdraví pleti a častých problémů s pletí, jako jsou ekzémy, akné nebo suchá pleť.
Náš závazek spolupráce s dermatology však není jen historie. Je to slib, který obnovujeme s každým novým produktem.
Message
Download Chrome