Co jsou Ceramidy? Ceramidy tvoří 50 % kožní bariéry.
 

Co jsou ceramidy?

CeraVe Ceamides

Ceramidy tvoří 50 % kožní bariéry

Ceramidy jsou druhem lipidových molekul, který se přirozeně vyskytuje v pokožce. Jsou klíčové pro obnovu a hydrataci kožní bariéry. Bez ceramidů by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá.

3 esenciální ceramidy CeraVe jsou klíčem ke zdravě vypadající pokožce

Nižší hladiny ceramidů jsou spojeny s kožními problémy, jako jsou akné, ekzém, lupénka a růžovka. Sluneční záření, drsné podnebí či věk také ovlivňují hladiny ceramidů a mohou ohrozit funkci kožní bariéry, což přispívá k vysoušení pokožky.

CeraVe bylo vyvinuto s dermatology a všechny produkty obsahují směs tří esenciálních ceramidů, identických těm, které se přirozeně nacházejí ve vaší pokožce. Pomáhají doplňovat přirozené hladiny lipidů ve vaší pokožce a obnovují její rovnováhu.

CeraVe Family of products
CeraVe Family of products

Postupné uvolňování ceramidů díky MVE technologii

Technologie MVE zajišťuje postupné uvolňování ceramidů do kožní bariéry.

 

Ceramidy obnovují a hydratují

Doplňováním ceramidů tam, kde jsou nejvíce potřeba, pomáhá CeraVe obnovit přirozenou kožní bariéru, a tedy uchovat vlhkost uvnitř a škodlivé prvky vně pokožky.

The ceramides in CeraVe
CeraVe Family of products

Ceramidy jsou ve všech produktech CeraVe

CeraVe obsahuje unikátní kombinaci 3 ceramidů přirozeně se vyskytujících v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navíc obsahuje také cholesterol, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tyto složky působí synergicky k udržení optimálního stavu kožní bariéry.