SPF
Gel proti nedokonalostem
Acne Control Gel
Acne Control Gel
Acne Control Gel
Acne Control Gel
Ingredients

Gel proti nedokonalostem

PRO PROBLEMATICKOU PLEŤ AHA/BHA KYSELINY

Pomáhá odstranit a předcházet vzniku nedokonalostí bez toho aby vysušoval pleť

CeraVe gel proti nedokonalostem je hydratační denní péče proti akné s 2% kyselinou salicylovou, která působí proti nedokonalostem a pomáhá předcházet tvorbě nových pupínků. Poskytuje také jemnou exfoliaci pleti díky obsahu alfa- a beta-hydroxy kyselin (AHA a BHA), které pomáhají zlepšit vzhled pórů, spolu s uklidňujícím niacinamidem a ceramidy posilujícími kožní bariéru.

Účinná péče proti nedokonalostem je klíčem k udržení čisté a zdravé pleti. Kyselina salicylová je aktivní látka, která příznivě působí proti vzniku nových pupínků a produkty, které ji obsahují, poskytují jemnou exfoliaci a mohou pomoci minimalizovat vzhled pórů. Gel na akné s alfa- a beta-hydroxy kyselinami (AHA a BHA), který je bez obsahu olejů, může pomoci pleti vypadat hladce a zářivě, aniž by narušil přirozenou ochrannou bariéru pokožky nebo pleť vysušoval. CeraVe je dermatology nejvíce doporučovaná značka hydratačních přípravků na akné*, a náš nový gel proti nedokonalostem je lehký, hydratační přípravek na akné na obličej, který obsahuje glykolové a mléčné AHA a zároveň BHA kyselinu salicylovou. Toto jemné, ale účinné exfoliační složení odstraňuje akné, pomáhá předcházet tvorbě nových skvrn po akné, minimalizuje vzhled pórů a zároveň zlepšuje texturu pleti, která pak vypadá hladší. Gel proti akné je bez oleje, bez vysušujícího alkoholu a je šetrný k pokožce, také doplňuje ochrannou bariéru pokožky 3 esenciálními ceramidy, zklidňuje zdravě vypadající pokožku, pomáhá pleti vypadat znatelně čistší již po 3 dnech a při každodenním používání udržuje zdravě vypadající pokožku.

*#1 doporučená značka non-OTC hydratačních krémů pro pleť se sklonem k akné. Zdroj: IQVIA, průzkum ProSource, 1. 11. 2019–31. 10. 2020.

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, SALICYLIC ACID, NIACINAMIDe, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, TRIETHYL CITRATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, HYDROXYPROPYL GUAR, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, PHYTOSPHINGOSINE, BENZOIC ACID.

 • Kyselina glykolová a kyselina mléčná (AHA): Pomáhají vyrovnat strukturu pokožky, aby vypadala hladší
 • Kyselina salicylová (BHA): Bojuje proti akné a proniká do pórů, čímž pomáhá předcházet vzniku nových pupínků
 • Technologie MVE: Zajišťuje postupné uvolňování hydratačních složek pro celodenní hydrataci
 • Ceramidy: Pomáhají obnovit přirozenou kožní bariéru
 • Niacinamid: Pomáhá zklidnit pokožku
 • Nekomedogenní
 • Bez olejů, parfemace a parabenů
 • Bez vysušujícího alkoholu (ethanolu)
 • Dermatologicky testováno
 • Před aplikací tohoto produktu si důkladně vyčistěte pleť
 • Doporučeno používat večer
 • Jednou až třikrát denně pokryjte tenkou vrstvou celou postiženou oblast
 • Vzhledem k tomu, že může dojít k nadměrnému vysoušení pokožky, začněte s jednou aplikací denně, poté postupně zvyšujte na dvakrát až třikrát denně, pokud je to nutné nebo postupujte podle pokynů lékaře
 • Pokud se objeví obtěžující suchost nebo loupání, snižte aplikaci na jednou denně nebo aplikujte obden

Upozornění na spálení od slunce: Tento produkt obsahuje alfa-hydroxykyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení. Používejte proto opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci během používání tohoto produktu a ještě týden poté.

Message
Download Chrome