SPF
Hydratační péče o pleť
Image
Back
Back
Back
Packaging Front
Packaging Front

Hydratační péče o pleť

PRO NORMÁLNÍ AŽ SUCHOU PLEŤ NEKOMEDOGENNÍ

Obsahuje 3 esenciální ceramidy, niacinamid a kyselinu hyaluronovou

Vaše pokožka potřebuje neustálou hydrataci, ale může potřebovat i jiné věci – například zklidnění. Noční krém s obsahem niacinamidu může pomoci zklidnit pokožku, když spíte, zatímco kyseliny hyaluronová a ceramidy mohou během spánku vaší pleti pomoci udržet vlhkost a obnovit kožní bariéru . Doporučujeme nekomedogenní noční hydratační krém jako CeraVe Hydratační péči o pleť, který obsahuje všechny zmíněné aktivní látky, neucpává póry ani nezpůsobuje vznik akné.

CeraVe Hydratační péče o pleť, vyvinutá ve spolupráci s dermatology, obsahuje tři základní ceramidy, kyselinu hyaluronovou a niacinamid v bezolejovém, nekomedogenním složení, které dokáže hydratovat a zklidnit pokožku a zároveň pomáhá obnovit přirozenou kožní bariéru. Tento hutný, a přesto lehký noční krém využívá naši patentovanou technologii MVE Delivery Technology k postupnému uvolňování tolik potřebné hydratace po celou noc. Vhodné pro normální až mastnou pleť.

AQUA / WATER,GLYCERIN,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,NIACINAMIDE,CETEARYL ALCOHOL,POTASSIUM PHOSPHATE,CERAMIDE NP,CERAMIDE AP,CERAMIDE EOP,CARBOMER,DIMETHICONE,CETEARETH-20,BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE,SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYALURONATE,CHOLESTEROL,PHENOXYETHANOL,DISODIUM EDTA,DIPOTASSIUM PHOSPHATE,CAPRYLYL GLYCOL,PHYTOSPHINGOSINE,XANTHAN GUM,POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE,ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  • Ultralehký noční krém
  • Technologie MVE: Tato patentovaná technologie zajišťuje postupné uvolňování hydratačních složek během celé noci
  • Ceramidy: Pomáhají obnovovat a udržovat přirozenou kožní bariéru
  • Kyselina hyaluronová: Pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky
  • Niacinamid: Pomáhá zklidnit pokožku
  • Nekomedogenní, bez olejů, bez parfemace
  • Vyvinuto ve spolupráci s dermatology
  • Při prvním použití odjistěte pumpičku tak, že ji otočíte doleva a několikrát zmáčktene, dokud se neobjeví krém. Poznámka: Možná budete muset pumpičku stisknout až 10-20krát, abyste mohli začít s dávkováním
  • Večer aplikujte dostatečné množství na obličej a krk večer nebo se řiďte pokyny lékaře

Vlastnosti a výhody produktu

The AM and PM Facial Moisturizing Lotions are a hydrating duo of face lotions for all skin types that are formulated with beneficial ingredients like hyaluronic acid, niacinamide and ceramides. They also take on vital roles in an acne treatment regimen by alleviating common side effects of prescription creams, such as redness, dryness, and irritation.
Dr. Ted Lain, Board Certified Dermatologist
Message
Download Chrome